Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

Program srazu

 

Program srazu se ještě může v drobnostech změnit, zbývá doladit pár detailů. 

HLAVNÍ AREÁL HŘIŠTĚ SK OSTROŽSKÁ LHOTA

Chcete vědět víc o kapele? Klikněte na název a dostanete se na její webové stránky. 

Čtvrtek 30.6.2016 

16:00              Otevření areál

17:00               Dr. CHILLI - CHILLI

19:00              Argema

22:15              QUIET (CZ/SK)

23:30              Lord (pozor! nejedná se o finskou hard rockovou                                                      kapelu).

Pátek    1.7.2016

13:00              Úžas     (kapela ze Strání, vlastní tvorba)

15:00              Free Fall

17:00              Mistake

18:30              Fleret    (dvorní kapela Valašského králoství)

20:15              ABBA revival

21:45              THE PARANOID -SK

23:15              Artemis

 

Sobota  2.7.2016

15:00              Peshata

16:15              Tabák  

18:45              NIL

20:00              Děda Mládek Ilegal band

21:30              DYMYTRY

23:15              REFLEXY

 

Neděle  3.7.2016

13:00               Veselá trojka Pavla Kršky

15:00               Dechovka Šarovec

 

V SOBOTU SE USKUTEČNÍ SLAVNOSTÍ SCHŮZE V SÁLE OBECNÍHO ÚŘADU. ZAČÁTEK V 10 HODIN.

 

Areál v HÁJKU

Pátek 1.7.2016 - začátek 16 hodin.

          " Za děckama do Lhoty"

DNS Kameňáček, DFS Jasenka, DNK Dolněmčánek, DFS Lipovjánek a DCM souboru Lipovjánek, CM Višňa z Ostrožské Lhoty

              "Tancujeme po našem"

SK Háječek, Ostrožan II, FS Dolňácko, FS Lipovjan, Hosté ze Slovenska, CM Mladí Burčáci

 

19.30: Beseda u cimbálu: Mladí Burčáci

Sobota 2.7.2016 

10:00 – 12:00 „Jak sa zpívá ve Lhotě“

Zpívání chlapských sborů ze Lhot Ostrožské, Hroznové, Tvarožné a folklorní skupiny ze Lhoty Nové aj s tanečním pásmem a doprovodem cimbálovky

13:00 – 15:00 Průvod Lhot z Hájku na hřiště SK

16:00 – 21:00 vyhrávání dechovky v Hájku + pěvecké dozvuky

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P
TOPlist